top of page

HAKKIMIZDA

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi amacıyla proje, danışmanlık ve mekanik tesisat uygulamaları ile 2012 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz. Endüstriyel uygulamaları, konfor uygulamaları, proje ve danışmanlık işlerimizin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel uygulamalarımız ile de hizmet vermekteyiz.

Sektördeki 15 yıllık deneyimimiz, uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetlerimizde siz müşterilerimizden tam not almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2016 yılı itibariyle markalaşma konusunda da kendini yenileyen Teknik İdea Mühendislik sürekli gelişimi ilke edinmiş, yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç duyduğunuz proje, danışmanlık ve mekanik tesisat uygulama hizmetlerini inovatif yaklaşımı ile sürdürmeye devam etmektedir.

 

Misyon

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, konforlu, güvenli ve ekonomik yapıların gerçekleştirilmesi için sektöründe fark yaratarak bütün paydaşlarına değer katmak.

 

Vizyon

Mekanik bilimi prensiplerine bağlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile proje, danışmanlık ve mekanik tesisat uygulamalarında öncülük etmek.

 

Temel İlkelerimiz

Kalite

Güven

Müşteri Odaklılık

Sürekli Gelişim

bottom of page